Zdrowych i Wesołych Walentynek

13 lutego 2022 Gotowanie

Miesiąc luty to początek świętowania miłości. Jest to dzień, w którym podejmujemy szczere wysiłki, aby spędzić czas z naszymi bliskimi przy kolacji przy świecach, romantycznych wypadach i ekstrawaganckich gestach. Walentynki dają nam doskonałą okazję do wyrażenia naszej miłości i przywiązania do wszystkich naszych bliskich.

Przez wieki filozofowie i poeci opisywali miłość w wielu tomach, jednak każda miłość, którą odnajdujemy my sami jest wyjątkowa. Rumi powiedział kiedyś: "Jeśli kocham siebie, kocham ciebie. Jeśli kocham ciebie, kocham siebie" i to jest najprostsza, najczystsza forma miłości. Niezwykle ważne jest, aby kochać siebie, aby móc kochać innych.

Miłość przybiera różne formy i wszystkie one są wyjątkowe. Niezależnie od tego, czy jest to związek z samym sobą, małżonkiem, rodzicem, przyjacielem czy nawet zwierzęciem domowym. Obsypywanie kogoś prezentami to jeden sposób, ale jak wszyscy wiemy, nie ma większego prezentu niż dar zdrowia. Dlaczego więc nie złożyć sobie nawzajem życzeń długowieczności i dobrego zdrowia?

Zacznijmy więc tradycję wprowadzania zdrowych zmian w życiu swoim i bliskiej osoby. zaplanuj prezent, który stanie się narzędziem, a bycie zdrowym stanie się sposobem na życie. W rezultacie oboje będziecie mogli dzielić się doświadczeniami, tworzyć wspomnienia i żyć zgodnie z powiedzeniem "szczęśliwie".

Zdrowe dla serca Walentynki

Twoje serce bije dla ukochanej osoby. Zainwestuj więc w tworzenie wspomnień, dzielenie się obowiązkami, a najważniejsze jest bycie przyjacielem, który wspiera. Czasami empatia, zrozumienie i wspólne działanie sprawiają, że wszystko się udaje.

Rozpocznij podróż fitness, która odmłodzi Twój umysł, ciało i duszę. W te walentynki znalazłeś okazję do wprowadzenia prostych zmian w swoim codziennym życiu. Bądź cheerleaderką dla swojego partnera i rozpocznij podróż, która zmieni Twoje spojrzenie na życie. W Healthifyme romantycznie myślimy o odkrywaniu siebie na nowo, niezależnie od tego, co jest tego powodem. Więc niech to się stanie z dużą ilością miłości w twoim sercu.

1. Pocenie się razem:

Zainicjowanie dnia wspólnym treningiem lub sesją jogi może być świetnym sposobem na rozpoczęcie walentynek. Co więcej, jest to świetny sposób, aby nawiązać więź z ukochaną osobą. Zawsze byliśmy świadkami tego, że wspólny trening z partnerem dodaje motywacji i pasji. Tak więc, jeśli planujesz zacząć silny, opaska fitness lub planowanie sesji treningowej w domu może być doskonałym prezentem dla twojego partnera.

2. Śniadanie w łóżku:

Hollywood musi być winien za umieszczenie idei śniadanie w łóżku jako romantyczny. To jest, bo kto nie lubi być rozpieszczany trochę? Mieć swoje śniadanie jak król lub królowa, ale zdrowo. Wyobraź sobie szklankę świeżo wyciśniętego soku lub pyszne smoothie, a nawet parującą filiżankę ulubionej herbaty ziołowej. Jeśli chcesz oddać się miłości własnej, zrób sobie przedpremierowo miseczkę acai ze świeżymi owocami - to wszystko, czego potrzebujesz.

3. Love Notes:

Jest powód, dla którego te ręcznie pisane listy miłosne są nadal dobrze kochany w epoce cyfrowej. Można również polegać na dobrym starym piśmie odręcznym list i notatkę, aby ustawić scenę. Pochwal ich, daj im znać, że są wyjątkowi i pokaż im, że Ci na nich zależy. Jeśli myślisz, że wiersz jest trochę naciągany i nie jesteś zbyt dobrym słowotwórcą, to będzie to idealne rozwiązanie. Czy to twój partner lub twoja rodzina, nawet twój przyjaciel, oni docenią to przemyślane działanie.

4. Gift Spa Day/Massage:

Wszyscy przeszliśmy przez kilka bardzo poważnych czasach i stres był stałym towarzyszem. Tak więc, dlaczego nie rozpieszczać siebie lub swojego partnera tylko trochę przez gifting im spa lub sesji masażu może być idealnym rozwiązaniem. Spójrz na liczne dostępne opcje, przeprowadź kilka badań i spraw, by Twój towarzysz poczuł się dopieszczony i zaopiekowany. Masaże również rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza ból i poprawia krążenie krwi.

5. Wspólne

gotowanie

:

To przynosi poczucie satysfakcji, gdy oboje przygotowaliście wspólny posiłek, a to wspaniałe uczucie, gdy wzajemnie uzupełniacie swoje gotowanie. Przygotowujcie zdrowe dla serca obiady i kolacje dla swojej rodziny. Jeśli mieszkasz u rodziców, przygotuj dla nich posiłek i zakończ go zdrowym, dekadenckim deserem. Również kolacje przy świecach są tylko w restauracjach, możesz je zorganizować w swoim domu.

6. Zakupy Healthy:

Choć można argumentować, że przyjaciele mają dzień przyjaźni, Walentynki może być inny dzień, który można spędzić z przyjacielem. Kto zna osobę lepiej niż ich najlepszy przyjaciel? Tak więc, bierzesz na siebie odpowiedzialność do holowania swojego najlepszego przyjaciela wraz z tobą do sklepu zdrowe. Może twój partner ma pewne podstawowe problemy zdrowotne i po prostu potrzebuje trochę zachęty, aby odwrócić swój styl życia. Więc, zaskoczyć go / jej z idei zakupów dla tego oh tak fajne buty sportowe, lub jak o niektórych pasujących strojów treningowych?

7. Spędzaj czas z bliskimi:

Choć może się to wydawać banalne, jednym z najlepszych prezentów, jakie możesz dać swoim bliskim, jest Twój czas. Zaplanuj zajęcia, które zbliżą was do siebie, a jednocześnie pozwolą zachować sprawność umysłową. Możesz na przykład spróbować takich zajęć, jak kupowanie karnetów do salonów gier, klubów komediowych lub nawet organizowany raz w roku spacer po mieście. Możesz również rozważyć wolontariat w społeczności, który jest korzystny dla twojego zdrowia psychicznego i zbliża cię do siebie jako pary.

8. Tworzenie wspomnień:

Zasadźcie sadzonkę, zaadoptujcie zwierzaka lub zacznijcie przygotowywać się do maratonu. Zacznijcie razem coś od nowa, aby iskra pozostała żywa. Pamiętaj, że tworzenie wspomnień to proces ciągły, ale nie zawsze musi on dotyczyć drugiej osoby. Twórzcie szczęśliwe wspomnienia, które będziecie mogli zapamiętać i pielęgnować. Prowadź dziennik wdzięczności, który pomoże Ci przeżyć te chwile na nowo. Ponadto, jeśli zaczniesz dzisiaj, zawsze będziesz patrzeć wstecz i pamiętać, że Walentynki 2022 były niezwykłe.

9. Get Adventurous:

Go hiking lub na wędrówkę z nimi; być skłonny do kroku poza swoją strefę komfortu i spróbować czegoś nowego. W procesie, to pomoże Ci przezwyciężyć swoje lęki, zwiększyć swoją siłę i budować wytrzymałość. Zaplanuj także zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak nauka surfingu lub zaplanuj randkę na lunch z rodzeństwem lub dziećmi.

10. Ustanowienie rutyny:

Kiedy jeden partner następuje przez rutynę, to może zachęcić innych, aby zrobić to samo. Rutyna nie zawsze jest nudne. To może być wszystko, od obowiązków śniadanie do rutynowych fitness do tworzenia nie-telefonu strefy czasu, gdzie można spędzić trochę czasu jakości razem.

Nie tylko po to, by dotrzymać im towarzystwa, ale także by wypracować styl życia dla siebie. Poczytaj książkę, urządź serdeczną pogawędkę i przygotuj pyszną gorącą czekoladę, którą będziesz mogła się delektować przed snem.

11. Wspólnie budujcie zdrowsze nawyki:

Łatwo jest tworzyć nawyki, ale znacznie trudniej jest je łamać. Ale to nie będzie tak źle, jeśli masz kogoś, kto cię zmotywuje. Na przykład, może to być przyjaciel, który je śmieciowe jedzenie i prowadzi siedzący tryb życia. Zamiast więc otwierać butelkę czerwonego wina i zajadać się babeczkami, podaruj jej plan diety i fitnessu.

Jeśli twój znaczący inny często narzeka na to, jak nie udaje mu się chodzić z psem w godzinach porannych i ma to wpływ na zdrowie zwierzęcia i twojego partnera, podziel się odpowiedzialnością za spacer razem z nim.

12. Other WaysValentine

's

Day to dość nowe święto. Dla wielu z nas chodzi o uczczenie ukochanej osoby. Nie musi to być partner czy małżonek. Może to być twoja mama, która ma prawie 60 lat i wiesz, że jej ciśnienie krwi się waha.

Możesz delikatnie zachęcić ją do zadbania o siebie. Na przykład, jeśli zaczniesz chodzić z nią na codzienne spacery, sprawisz, że poczuje się kochana. Dasz jej czas, a jednocześnie upewnisz się, że jest coraz zdrowsza. Delikatnie namawiaj swoich bliskich do dbania o siebie. Dbając o swoich bliskich, upewnij się, że dbasz również o siebie. Zrób więc mały krok i skup się na zdrowiu przez resztę roku.

Możesz połączyć niektóre z powyższych prezentów w jeden pakiet dla swojej ukochanej osoby. Jest to jednak szczególny dzień i doskonała okazja, aby na nowo rozpalić miłość, którą dzielicie ze sobą.

Zdrowe plany na Walentynki

Są to długoterminowe zobowiązania, których potrzebujesz dla swojego partnera i dla siebie. Więc oto kilka wskazówek, które sprawią, że Twoje aktualne plany walentynkowe będą zdrowsze!

  • Choć może to być kuszące, aby przesadzić z walentynkowymi ekskluzywnymi ofertami na żywność i napoje, zamiast tego dokonaj zdrowego wyboru.
  • Przepyszne ciemne czekolady, fondue i zdrowa miska owoców lub orzechów z wiórkami ciemnej czekolady są bardziej pożywne niż większość deserów. Jedzenie to doświadczenie sensoryczne; zwolnij, delektuj się jedzeniem i skup się na rozmowach i wspólnie spędzonym czasie.
  • Brownie są świetne na każdą okazję. Zrób więc brownie z czarnej fasoli i podaruj je przyjaciołom i rodzinie.
  • Zapal popcorn i oglądaj swoje ulubione filmy i programy w kółko.

Życzymy Ci szczęśliwych i zdrowych Walentynek.

Tagi: healthifymeWalentynki

13 lutego 2022 Gotowanie